Pāriet uz galveno saturu
  • LAT
  • ENG
  • RUS
SWEECO SWEECO
  • Sākums
  • Veikals
  • Informācija
    • Piegāde
    • Apmaksa
    • Preču atgriešana
    • Noteikumi
  • Kontakti
  • Blogs
  • Jaunas preces
  • Šokolādes pagatavošanas komplekti
  • Ceremoniālais kakao
  • Šokolāde
    • "Savvaļas" šokolādes
  • Saldumi un dzērieni
  • EKO produkti
  • Pastas un krēmi
  • Inventārs
  • Dāvanas
  • Kafija KALVE
  • Veikals
  • Šokolāde
  • Tumša šokolāde 75% VENECUELA Barlovento reģions

Tumša šokolāde 75% VENECUELA Barlovento reģions

  7.50€
Ielikt grozā  

Šokolāde no retas Criollo kakao šķirnes (Barlovento reģions)

Ir kakao, kas sevī glabā tās zemes garu, kur tas ir dzimis. Criollo Barlovento ir Venecuēlas piekrastes mantojums — reģions, kur kakao audzē jau vairākus gadsimtus. Šeit, Karību jūras siltajā un mitrajā klimatā, rodas viena no izsmalcinātākajām un retākajām kakao šķirnēm pasaulē. Criollo veido tikai apmēram 1% no pasaules ražas, un katra partija ir dārgums, ko saglabā fermeri, kuri turpina savu senču tradīcijas.

Reta šķirne ar raksturu

Criollo Barlovento — kakao ar maigu, dziļu un cēlu garšu. To raksturo dabiskas žāvētu augļu, vieglas koksnainības, riekstainas salduma notis un silts, samtains šokolādes tonis. Šim kakao nav vajadzīgi pastiprinātāji — tas atklājas pats, lēni un daudzslāņaini, atstājot ilgu, piesātinātu pēcgaršu.

Tikai 3 sastāvdaļas — nekas lieks

• Criollo Barlovento kakao pupiņas • dabīgs kakao sviests • kokosriekstu nektārs


Bez lecitīna, aromatizētājiem, emulgatoriem un baltā cukura. Tīra garša, ko radījusi daba un amatniecība.

Garšas profils

Žāvēti augļi • Riekstaina salduma • Viegla koksnainība • Dziļš šokolādes tonis

Garša ir maiga, noapaļota, bez asas rūgtuma — raksturīga īstam Criollo. Šokolāde atklājas slāņos: vispirms siltas riekstu notis, pēc tam žāvēti augļi, un noslēgumā — dziļš, tīrs šokolādes akcents.

Dabas apstiprināts labums

Criollo ir bagāts ar antioksidantiem, magniju un mikroelementiem. Kokosriekstu nektārs ir dzelzs, cinka, kalcija un kālija avots. Tas ir deserts, ko var saukt par apzinātu baudījumu — piesātināta garša bez kompromisiem.

 

Amatnieciska ražošana Latvijā

Katra tāfelīte tiek radīta ar rokām mūsu darbnīcā Daugavpilī. Mēs konšējam šokolādi līdz 72 stundām, kontrolējot tekstūru un aromātu katrā posmā.

Tā nav masveida ražošana — tā ir šokolāde, ko gatavo ar uzmanību, cieņu pret izejvielu un mīlestību pret amatniecību.

Raksturojums

Svars: 80 g
Kakao saturs: 75%
Kakao izcelsme: Venecuēla, Criollo Barlovento šķirne
Ražošana: Latvija, Daugavpils



Saistītie produkti

Dabīgais Kakao Sviests (Ekvadorā Arriba National)
Dabīgais Kakao Sviests (Ekvadorā Arriba National)
14.50€
Parādīt opcijas
Unikālais ceremonijas kakao no Nikaraguas provinces CHUNO
Unikālais ceremonijas kakao no Nikaraguas provinces CHUNO
Izpārdots
Skatīt

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

SIA SWEECO 2020
       
SIA SWEECO noslēgts līgums ar LIAA par inkubācijas atbalsta saņemšanu ERAF projektā Nr. 3.1.1.6/16/I/001 “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.

Uzņēmumā SIA “SWEECO” tiek īstenots digitalizācijas projekts Nr. DIGI/2025/4037 ar Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda NextGenerationEU atbalstu. Projekta kopējais finansējums ir 9990 EUR. Projekta ietvaros uzņēmums iegādājās šokolādes temperēšanas iekārtu Pomati SL16, kas tika piegādāta 2026. gada aprīlī un uzstādīta ražošanas telpās Daugavpilī, 18. novembra iela 103‑2. Iekārta paredzēta šokolādes ražošanas procesa automatizācijai, nodrošinot stabilu temperatūras režīmu un vienmērīgu produktu kvalitāti. Tās ieviešana būtiski uzlaboja ražošanas organizāciju — samazinājās manuālo darbību apjoms, uzlabojās kvalitātes kontrole un palielinājās darba efektivitāte. Projekts veicina uzņēmuma digitalizāciju un atbilst Eiropas Savienības prasībām, kas apliecinātas ar pievienotajiem sertifikātiem. Projekts tiek finansēts no Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda NextGenerationEU līdzekļiem.
Atv_fonds_em.jpg