Pāriet uz galveno saturu
  • LAT
  • ENG
  • RUS
SWEECO SWEECO
  • Sākums
  • Veikals
  • Informācija
    • Piegāde
    • Apmaksa
    • Preču atgriešana
    • Noteikumi
  • Kontakti
  • Blogs
  • Jaunas preces
  • Šokolādes pagatavošanas komplekti
  • Ceremoniālais kakao
  • Šokolāde
    • "Savvaļas" šokolādes
    • Šokolāde
  • Saldumi, dzērieni un sīrupi
  • EKO produkti
  • Pastas un krēmi
  • Inventārs
  • Dāvanas
  • Veikals
  • Šokolāde
  • "Savvaļas" šokolādes
  • "Savvaļas" šokolādes 75% Kriollo Madagaskar

"Savvaļas" šokolādes 75% Kriollo Madagaskar

★★★★★ (1)
6.00€
Izpārdots  
Madagaskaras Criollo kakao pupiņu šķirnei piemīt unikālā garša, kas padara šo šokolādi par iecienītu visā pasaulē.
Tai piemīt piesātināta saldo augļu un citrusu nošu aromāts. Tā sastāda 0,16% no visa ražota pasaules apjoma.

“Savvaļas” šokolāde ir šokolāde, kas pēc nogatavināšanas nav tikusi pakļauta rūdīšanai, tas ir, šokolādes secīgai karsēšanai un atdzesēšanai līdz noteiktai temperatūrai. Sasmalcinātas kakao pupiņas (kakao nibs) un saldinātājs (kokosriekstu cukurs) iziet tikai vienu apstrādes posmu melanžūrā (īpaša iekārta maigai malšanai 3 dienas visdelikātākajā šokolādes masā).

Dažās šokolādes darbnīcās šokolādi noveco, lai iegūtu lielāku garšas izpaušanu. Ilgstoša iedarbība maina ne tikai tās garšu, bet arī izskatu un struktūru. Kakao sviesta kristāli izceļas dažādos izmēros un toņos, kurus, kā jebkuru dabas attēlu, var aplūkot mūžīgi!
⠀Nereti no «savvaļas» šokolādes tiek gatavoti šokolādes deserti, karstā šokolāde, tāpat ir daudz zinātāju, kas šokolādes garšu uzskata par labāko un izvēlas to kā kārumu vienu pašu.
Interesanti, ka vienai kakao pupiņu šķirnei, kas audzēta plantācijās dažādās pasaules malās, būs pavisam cita garša un aromāts. Augsne, mitrums, saulaino dienu skaits un pat apkārtnē esošās plantācijas - tas viss atspoguļojas pašu kakao pupiņu garšā un attiecīgi arī šokolādē, kas no tām tiks radīta.
Ja jums patīk neparastas garšas, tad noteikti jāpamēģina šis interesantais deserts!


Klientu atsauksmes

★★★★★ 1 atsauksme

★★★★★
Svetlana V., 30. nov. 2024

Очень интересный вкус,искала шоколад без лишних примесей,очень довольна!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Log in




Forgot password?
Create account
Login to existing account
My orders
My reviews
My details
Log out
SIA SWEECO 2020
       SIA SWEECO noslēgts līgums ar LIAA par inkubācijas atbalsta saņemšanu ERAF projektā Nr. 3.1.1.6/16/I/001 “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.